Menu Close

Artėja projekto „Waking up in Baroque“ startas

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnaziją pasiekė puiki naujiena iš Švietimo mainų paramos fondo – skirtas finansavimas gimnazijos mokytojų ir mokinių kartu su partneriais iš užsienio šalių parengtam projektui „Pabuskime Baroke“ (Waking up in Baroque). Projekto įgyvendinimo metu gimnazijos mokiniai ir mokytojai aplankys 3 šalis: Vokietiją, Čekiją ir Italiją, o 2018 m. spalio mėnesį mūsų gimnazija priims svečius iš šių šalių pas save. Projektas truks du metus : nuo 2017 spalio iki 2019 rugsėjo pabaigos.
Partnerių mokyklose numatomos veiklos:
Technikumo mokykloje Sicilijoje, Italijoje, susikursime ne tik baroko architektūros viziją, naudojant šiuolaikines technologijas ( įvairias programas bei 3D spausdintuvą), bet ir to laikmečio kostiumą.
Vokietijoje, Leipcigo mieste, artimiau susipažinsime su vis dar gyvomis baroko tradicijomis, kurios siejasi su kompozitoriumi Johanu Sebastianu Bachu, gyvenusiu ir kūrusiu šiame mieste.
Čekijoje, Prahos mieste, turėsime išskirtinę galimybę susipažinti su baroko statiniais bei istorija. Visa tai mums pristatys mokykloje dirbantys istorijos mokytojai ekspertai.
O mūsų mokykloje svečiai turės galimybę kurti baroko stiliaus šukuosenas bei baroko stiliaus koklių plyteles, kurias gaminsime specialioje degimo krosnyje.
Vykdydami šias veiklas partnerių mokyklose, ne tik išmoksime naujų mokymo metodų, bet ir kursime naują mokomąją medžiagą. Dirbdami kartu stiprinsime mokinių tarpkultūrines kompetencijas, gebėjimą reikšti savo nuomonę bei tobulinsime bendravimo anglų kalba įgūdžius. Tikimės ne tik pasikeisti patirtimis, bet ir išmokti naudoti interaktyvius metodus.
Visa projekto veiklų informacija bus publikuojama mokyklos projektų stende, eTwining svetainėje, Facebook puslapyje, mokyklų tinklalapiuose, vietinėje spaudoje.
Mūsų laukia nepakartojami du metai: pilni naujų pažinčių, veiklų bei atradimų.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Vitalija Gedeikienė

Skip to content