Menu Close

Buvusio mūsų gimnazisto sėkmė Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkurse

2016 metų rugsėjo 15-19 dienomis Briuselyje vyko Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkursas. Jame savo darbus pristatė jaunieji mokslininkai iš 37 šalių. Lietuvai šiemet atstovavo nacionalinio jaunųjų mokslininkų konkurso nugalėtojai Rūta Prakapaitė  ir mūsų gimnazijos šių metų laidos abiturientas Modestas Gudauskas, nuo rugsėjo studijuojantis mediciną Vilniaus universitete.

Paskutiniąją konkurso dieną, kai skelbiami ir apdovanojami jo nugalėtojai,  Lietuvą pasiekė puiki žinia – abu mūsų šalies atstovai pelnė specialiuosius prizus. Modestas  apdovanotas specialiuoju biotechnologijų pramonės srities prizu už darbą „Acetobacteraceae šeimos bakterijos, gaminančios biopolimerus“.  Jis laimėjo išskirtinę galimybę susipažinti su biotechnologijų pramone ir šiai pramonei auginamais augalais Belgijoje ir Šiaurės Prancūzijoje.

Nuoširdžiai sveikiname Modestą,  džiaugiamės jo sėkme ir linkime nesustoti ties tuo, kas pasiekta. Tikime, kad tokios sėkmės istorijos įkvėps dabartinius ir būsimus mūsų gimnazistus siekti didelių tikslų, suteiks daugiau jėgų, entuziazmo ir užsispyrimo jiems įgyvendinti.

Skip to content