Menu Close

Česlovo Kudabos geografijos konkursas

qwe

Šių metų balandžio 2 dieną penkios Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistės – trečiokės  Laura,  Knabikaitė ir  Eglė Dinapaitė, pirmokės  Neda Šimkūnaitė,  Aušrinė Mažulytė ir Gabrielė Jankauskaitė, lydimos geografijos mokytojos metodininkės Dalios Kubaitienės bei bendrakeleivių  iš Šilalės  Dariaus ir Girėno progimnazijos, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos –  vyko į Vilniaus Edukologijos universitete organizuojamą  XVI Nacionalinį mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursą.

Konkursas skirtas populiarinti žymaus Lietuvos geografo Č. Kudabos gamtosaugines idėjas, ugdyti kūrybingumą, skatinti meilę gimtajam kraštui, turtinti popamokinę veiklą. Tai masiškiausias moksleivių renginys Lietuvoje, pritraukiantis daugybę smalsių ir kūrybingų, geografija besidominčių jaunuolių, kurių šiemet dalyvavo virš 1000. Šeštų – dvyliktų klasių mokiniai dvi valandas atlikinėjo įvairiausias geografines užduotis pagal savo mokymo programą bei atskleidė savo meninius sugebėjimus kūrybinės užduoties metu. Kol mokiniai skirtingose auditorijose suko galvas, mokytojai taip pat nesnaudė. Jiems Genovaitė Kynė skaitė paskaitą  „Kazio Pakšto svajonė – Dausuva“.

Nors sakoma, kad svarbu ne laimėti, o dalyvauti, vis tiek tikimės pačių geriausių rezultatų, kuriuos sužinosime tik gegužės mėnesį. Č. Kudabos geografijos konkursas –  puiki proga įsivertinti ir išbandyti savo jėgas, todėl raginame  nepabijoti ir kitąmet taip pat dalyvauti.

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos III b klasės mokinė Eglė Dinapaitė

Skip to content