Menu Close

Duotas startas gimnazijos jubiliejaus renginiams

Gimnazijos šimtmečiui skirta Turizmo diena „Tiltas iš praeities į dabartį – žaidimas“ jos rengėjams ir dalyviams pažėrė netikėtumų. Rugsėjo 17 dienos rytą ilga gimnazijos mokinių ir mokytojų kolona, išsiruošusi į žygį, nuo įkyraus lietaus gynėsi sparčiu žingsniu ir gera nuotaika. Šventę organizavo fizinio ugdymo mokytojai Birutė Knyzelienė, Regina Arlauskienė, Indrė Šetikienė ir Dangirdas Kėbla drauge su muziejaus vadove Aušra Baubliene. Vienas iš svarbiausių jubiliejinės mūsų turizmo dienos akcentų buvo gimnazijos vadovės pasakojimas apie žaidimus, kuriuos žaisdavo mūsų tėvai ir seneliai. „Skaičiai ir ratukai“, „Žuvys ir tinklas“ – nuotaikingi žaidimai, jau senokai begirdėti, nepelnytai užmiršti. Belieka tikėtis, kad kada nors jie ir vėl bus mėgstamiausi. Gimnazijos bendruomenei sveikinimo žodį tarė I-II klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Dalia Kubaitienė.
Šventę gražiai vedė trečiokai Miglė Paulauskaitė ir Vytautas Montrimas, vadovavę visai dienos programai. Vėliau vykusių klasių prisistatymuose skambėjo linksmi šūkiai ir linkėjimai.
Mokytojo Dangirdo Kėblos paraginti gimnazistai bėgo šimtmečio bėgimą – „Palestrą“, vėliau vyko virvės traukimo varžybos.
Visada nekantriai laukiame Sveikos gyvensenos grupės ruošiamų siurprizų mūsų bendruomenei. Sušalę ir pavargę po spartaus žygio gimnazistai ir mokytojai grupės narių Danutės Žiauberienės, Vidos Rimkienės, Birutės Knyzelienės, Reginos Arlauskienės, Sonatos Petrauskienės, Rasos Pudžemienės sumanymu buvo vaišinami obuoliais ir sveikuoliška arbata. Džiaugiamės, kad Jubiliejinėje šventėje dalyvavo ir šios grupės narė – tėvelių atstovė Rasa Ramanauskienė.
Dėkojame sumaniems mokytojams, klasėms ir jų auklėtojams, nepabūgusiems rudens darganos ir padovanojusiems gimnazijai nuotaikingą Šimtmečio Turizmo dieną.

Zoja Masteikienė

Skip to content