Menu Close

Gimnazistai angliškos dainos konkurse „Our Vision“ Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje

2022 m. balandžio 8 dieną mūsų gimnazistai dalyvavo Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vykusiame Lietuvos mokinių dainos anglų kalba konkurse „Our Vision“. Į konkursą sugužėjo būrelis solistų ir kelios grupės iš įvairių Lietuvos gimnazijų– tame tarpe ir mūsų gimnazistų grupė ( Mantas Jakas ir Liepa Stankevičiūtė iš III a klasės, Augustė Gudlenkytė iš III b klasės ir Matas Barila iš I a klasės). Konkurse skambėjo populiarių pasaulio atlikėjų dainos, kurios atskleidė jaunų žmonių santykį su muzika. Mokiniai ne tik parodė savo puikius anglų kalbos, bendravimo įgūdžius, bet kartu lavino kūrybiškumą bei saviraišką.
Renginio metu žiūrovus džiugino ir Lizdeikos gimnazijos mokinių šokių grupių pasirodymai. Po pasirodymų, laukdami konkurso rezultatų, susirinkusieji nenuobodžiavo: kartu susivieniję dainavo savo mėgstamus kūrinius, linksminosi patys ir džiugino žiūrovus.
Konkursas baigėsi, įteikiant atminimo dovanėles, o nugalėtojams diplomus. Nors mūsų gimnazistai liko ketvirti, muzika ir toliau lieka skambėti kiekvieno atlikėjo širdyje.

Anglų kalbos mokytoja Daiva Eisimantienė

Skip to content