Menu Close

Gimnazistai paminėjo Pasaulinę psichikos sveikatos dieną

 

Kaip ir kiekvienais metais Pasaulinė psichikos sveikatos federacija skelbia aktualią šios dienos temą – „Visuotinis raginimas: investuokime į psichikos sveikatą“. PPSF toliau propaguoja viziją pasaulio, kuriame psichikos sveikata yra prioritetas visiems žmonėms..

Minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną,  Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleiviai stengėsi pademonstruoti VIENYBĘ! Per etikos pamokas gamino origami, o spalio 10 dieną gimnazijos fojė įvairiomis spalvomis pražydo Psichikos sveikatos medis. Sukurti medį padėjo ir socialinės pedagogės praktiką gimnazijoje atliekant Danguolė Noreikienė bei Vingininkų kaimo bendruomenės narys Virginijus Noreika. Bendras mokinių ir pagalbininkų darbas kūrė bendrumo jausmą.

Gimnazijoje šiai dienai paminėti buvo organizuojama ir diskusija „Depresija: pasaulinė krizė“, kur mokiniai diskutavo, kaip stiprinti psichinę sveikatą. Dieną vainikavo akcija Šilalės mieste „Nusišypsok“. S. Savickytės vadovaujamo būrelio AVE dalyviai Šilalės miesto gyventojams dalino gėles ir linkėjo sveikatos.

Ši diena – tai puiki proga prisiminti, kad tokie paprasti dalykai kaip gera mityba, fizinis aktyvumas, saikingas alkoholinių gėrimų vartojimas, bendravimas su draugais ir tais, kuriuos mylite, kuriais pasitikite, poilsis, rūpinimasis kitais ir savimi – tai yra būdai, padedantys stiprinti psichinę sveikatą.

 

                                                Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos psichologė Jurgita Gedeikienė

1 dsc_0077

Skip to content