Menu Close

Integruota pamoka Šilalės viešojoje bibliotekoje

Balandžio 23 dieną gimnazijos mokytojos Vitalija Gedeikienė, Aušra Danisevičienė ir Vida Mažeikienė II c klasei vedė atvirą integruotą technologijų, lietuvių kalbos ir šokio pamoką „Laumės įvaizdis šiandien“. Įspūdingus laumių paveikslus įkūnijo IV klasių gimnazistės Beata Krenciūtė, Rugilė Noreikaitė, Samanta Vyšniauskaitė, Denisa Bagdonaitė, Guoda Krasauskaitė, Andrieja Rimkutė ir Iveta Rimkutė.
II c klasės mokinės, dirbdamos grupėmis, gilinosi į laumių įvaizdį literatūroje, susipažino su laumių kostiumais, mokėsi įvardinti technologines medžiagas ir priemones, naudotas kostiumams pagaminti. Viena iš pamokos užduočių – aksesuaro, skirto laumei, kūrimas.
Pamokoje demonstruoti šokio spektaklio „Piliakalnių laumės“ soliniai šokiai, kalbėta apie kostiumus, įprasminančius laumių charakterius.
Dėkojame mokytojoms už kolegialų darbą, kuriant vertingą meno ir mokslo sinteze grįstą pamoką. Džiaugiamės kūrybingomis gimnazistėmis, sukūrusiomis ir pademonstravusiomis charakteringus pasirodymus. Ačiū II c gimnazistėms už rezultatyvų darbą pamokoje ! Ačiū Šilalės viešosios bibliotekos darbuotojams, sukūrusiems unikalią edukacinę erdvę pamokai.
Tikimės, kad regioninėje pedagogų konferencijoje „Saviraiškos būdai ir galimybės pamokoje“ mokytojų Aušros Danisevičienės ir Vitalijos Gedeikienės parengtas pranešimas apie šią pamoką sulauks didelio kolegų susidomėjimo.

Zoja Masteikienė

Skip to content