Menu Close

Įvyko antrasis „Klasių mūšio“ turas

Jau antri metai Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyksta „Klasių mūšio“ turnyras.
Antrasis šių metų „Klasių mūšio“ turas įvyko 2019 m. kovo 13 d. Jame dalyvavo devynios I-II klasių komandos ir IIIe klasės komanda. Kiekvieną komandą sudarė 7 asmenys: 3 tėveliai, 3 mokiniai ir klasės auklėtojas.
Šis turas buvo skirtas Kovo 11 – osios, Nepriklausomybės atkūrimo, dienos paminėjimui. Dalyviai atsakinėjo į keturių etapų klausimus. Pirmasis turas buvo skirtas prisiminti svarbiausias, su Lietuva susijusias datas. Antrojo etapo klausimai „nukėlė“ turnyro dalyvius į pasaulio platybes. Trečiasis turas vadinosi „Žodžių grandinėlė“, tai bene sudėtingiausia užduotis, reikalaujanti loginio mąstymo ir pastabumo. Ketvirtas etapas pats žaismingiausias – tai muzikinių užduočių karuselė. Šį kartą skambėjo lietuvių atlikėjų dainos, todėl ir rezultatai šios rungties buvo labai geri.
Komandas vertino komisija, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ komandos nariai: gimnazijos direktoruis Stasys Norbutas, direktoriaus pavaduotoja Sonata Petrauskienė, mokytojos Sonata Zaikauskienė, Gražina Žemaitaitienė bei mokytojas Tomas Vaitkūnas. Pertraukėlių metu arbata ir skanumynais vaišino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų ir antrajame ture surinko IIb klasė, nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais prizais.
Kūrybiškai ir žaismingai renginį vedusi Rima Norvilienė pabrėžė, kad klausimus pirmajam „Klasių mūšio“ turnyrui sugalvojo Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojai.
Atsisveikiname neilgam – iki trečiojo turo, kuris vyks balandžio mėnesį.

Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ narė

Skip to content