Menu Close

Įvyko pirmasis „Klasių mūšio“ turas

Jau antri metai Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyksta „Klasių mūšio“ turnyras.
Pirmasis šių metų „Klasių mūšio“ turas įvyko 2019m. vasario 13 d. Jame dalyvavo devynios I-II klasių komandos ir IIIe klasės komanda. Kiekvieną komandą sudarė 7 asmenys: 3 tėveliai, 3 mokiniai ir klasės auklėtojas. Šis turas buvo skirtas Vasario 16 – osios dienos paminėjimui. Dalyviai atsakinėjo į keturių etapų klausimus. Tiek pirmojo turo, tiek antrojo turo klausimai buvo skirti Lietuvai, Lietuvos istorijai prisiminti. Trečiasis etapas vadinosi „Smegenų mankšta“, tai bene sudėtingiausia užduotis, reikalaujanti loginio mąstymo ir pastabumo. Ketvirtas etapas pats žaismingiausias – tai muzikinių užduočių karuselė. Dalyviai turėjo atspėti dainos pavadinimą, atlikėją ar grupę.
Komandas vertino komisija, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ komandos nariai: gimnazijos direktoruis Stasys Norbutas, direktoriaus pavaduotoja Sonata Petrauskienė, mokytojos Sonata Zaikauskienė, Gražina Žemaitaitienė, Jolanta Šmitienė bei mokytojas Tomas Vaitkūnas. Pertraukėlių metu arbata ir skanumynais vaišino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų pirmajame ture surinko IIb klasė, nugalėtojai buvo apdovanoti originaliais šalikais, kuriuos numezgė mokytoja Rima Mišeikytė.
Kūrybiškai ir žaismingai renginį vedusi Rima Norvilienė pabrėžė, kad klausimus pirmajam „Klasių mūšio“ turnyrui sugalvojo Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojai.
Atsisveikiname neilgam – iki antrojo turo, kuris vyks kovo mėnesį.

Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ narė

Skip to content