Menu Close

Nakties mokykla

Vėlų penktadienio vakarą visi, kurie nusprendė „pratęsti“ mokymąsi mokykloje naktį, susirinkome trečiame aukšte esančiame auklėtojos kabinete. Ilgai nelaukę ėmėmės pirmosios vakaro užduoties: traukėme lapelius ir buvome suskirstyti į tris grupes. Kiekvienos grupės užduotis buvo pagaminti tam tikros spalvos želė su vaisiais. Išsiaiškinę, kas kaip gamina ir kam kaip skaniausia, gan greitai sustatėme su želė paruoštas stiklines ant palangės atvėsti. Na, o po to visi sėdome prie stalo pasistiprinti, nes po valandėlės laukė stalo teniso turnyras. Vaikinai buvo ne tik turnyro organizatoriai, bet ir puikūs mokytojai toms merginoms, kurios pirmą kartą laikė rankoje stalo teniso raketę. Pirmųjų trijų vietų laimėtojai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais.
Po įtempto turnyro buvo nuspręsta šiek tiek atsipūsti ir pažiūrėti filmą. Filmas, sukurtas pagal realius įvykius, visus sudomino ir labai patiko. O po jo, kad prablaškytume miegančius, nusprendėme pažaisti tinklinį.
Paryčiui visi drauge ilgokai šnekučiavomės apie patirtus nuotykius, įspūdžius ir iškilusias problemas. Išaušus rytui visi drauge sutvarkėme mokyklą, salę bei klasę. Tada, palinkėję vieni kitiems ir visą naktį su mumis praleidusiai auklėtojai Rasai Meškėnienei smagaus savaitgalio, atsisveikinome ir pasukome namų link.

Evelina Betingytė, IIc klasės gimnazistė

Skip to content