Spalio 24 d. gimnazijoje vyko popietė „Susipažįstu. Domiuosi. Dalyvauju“, skirta susipažinti su pirmokų gimnazistų tėvais. Popietėje dalyvavo ne tik pirmokų tėveliai, auklėtojai, bet ir pirmokai gimnazistai.
Popietė prasidėjo 12.00 val. Auklėtojai kartu su mokinių tėveliais bei mokiniais buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Kiekviena klasė tuo pačiu metu, tik keisdamiesi vietomis, pabuvojo keturiose kūrybinėse dirbtuvėse.
Dalyviai susitiko su matematikos mokytojais, kurie savo kūrybines dirbtuves pavadino „Matematikos pasaulyje“. Čia kartu mokiniai ir jų tėveliai atliko gudrias užduotis, kurios privertė pakeisti nuomonę apie matematiką kaip sudėtingą ir neįdomų dalyką. Be to, po „negudrių“ klausimų visi buvo pavaišinti arbata ir sausainiais, tuo pasirūpino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susitikimas tęsėsi gimnazijos skaitykloje. Dalyvius pasitiko gimnazijos bibliotekos vedėja Nijolė Stasytienė. Ji papasakojo apie knygos galią žmogui. Knyga – tai puikus būdas pažinti save ir pasaulį. Kad pajaustų knygos galią, ir mokiniai, ir tėveliai skaitė ištraukas iš populiarių autorių knygų.
Į trečias kūrybines dirbtuves, pavadinimu „Eksperimentų pasaulyje“, sukvietė gamtos mokslų mokytojai. Susitikimo dalyviai atliko chemijos laboratorinį darbą, daug ovacijų sukėlė eksperimentas, paruoštas biologijos mokytojos, fizikos mokytojai siūlė atlikti bandymą – pamatuoti įtampą įvairiose grandinės dalyse. Svarbiausia, kad užduotys, atliekamos visiems kartu, suteikė daug džiaugsmo.
Paskutinės kūrybinės dirbtuvės, pavadintos „Mano mokykla“, visus subūrė į aktų salę. Susitikimo dalyviai buvo šiltai pasveikinti gimnazijos direktoriaus Stasio Norbuto. Istorijos mokytojas Tomas Vaitkūnas pateikė klausimus, susijusius su gimnazijos bendruomenės veikla. Tiek tėveliai, tiek mokiniai diskutavo grupėse, ieškojo vieningo atsakymo, draugiškai dalinosi savo pastebėjimais.
Mokytojų nuomonę apie sūnų ar dukrą tėveliai taip pat sužinojo, tik ji buvo pateikta kitokia forma. Nuomonę apie savo mokinį parašė kiekvienas mokytojas ir perdavė auklėtojui. Šis įteikė mokinio tėvams.
Manome, kad svarbiausias šio renginio tikslas – suburti gimnazijos bendruomenę, įgyvendintas. Kartu sėkme ir įspūdžiais dalijosi mokiniai, tėveliai, mokytojai, auklėtojai.
Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, Id klasės auklėtoja