Menu Close

Respublikinis Česlovo Kudabos konkursas

Balandžio 1 dieną,  šeštadienį, geriausius Lietuvos geografus sukvietė XVII Nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas, kuris vyko Lietuvos Edukologijos universitete. Garsaus geografo, Nepriklausomybės akto signataro dr. Česlovo Kudabos vardu pavadintas mokinių konkursas vyksta jau septynioliktus metus. Tai išskirtinis mokinių konkursas, nes į LEU auditorijas kasmet susirenka apie 1000 dalyvių ir juos ruošusių mokytojų  iš įvairiausių Lietuvos kampelių.

Mūsų gimnazijai atstovavo labiausiai besidomintys geografija  mokiniai –  Paulina Rupšytė,  Ib, Neda Šimkūnaitė,  IIb, Valdas Vitartas,  IIc, Eglė Dinapaitė,  IVb, Agnė Tverijonaitė,  IVb, Kornelija Gestautaitė,  IVc.   Mokiniai sprendė geografines užduotis, kurios skirtos ne tik žinių, bet ir aukštesniųjų mąstymo gebėjimų patikrinimui, mokinių kūrybiškumui atskleisti.

Rezultatų reikėjo laukti ilgai, bet buvo verta:  Valdas Vitartas  iš  94 dalyvių iškovojo 13 vietą, Eglė Dinapaitė tapo 25-ąja iš    60-ies geografija besidominčių Lietuvos  dvyliktokų.

Didžiuojamės visais savo gimnazistais, atsakingai pasiruošusiais geografijos konkursui ir pelniusiais gražių laimėjimų.
Geografijos mokytoja Sonata Zaikauskienė

Skip to content