Menu Close

Respublikinis konkursas „My success story“

Šių metų balandžio 28 dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko respublikinis pateikčių anglų kalba konkursas, “ My success story”, ( „Mano sėkmės istorija”), kurio tikslas- skatinti mokinius domėtis savo krašto žmonėmis, kurių gyvenimo istorijos ir patirtys gali įkvėpti jaunimą pozityviems pokyčiams. Mūsų mokyklos I b klasės mokinės Enrika Aurilaitė ir Samanta Rimkutė, lydimos Daivos Eisimantienės, šiame konkurse pristatė savo projektą „A great beginning in a small town”, kuriame pasakojo apie mūsų krašto, mūsų gimnazijos buvusią mokinę sportininkę Ugnę Šmitaitę.
Konkurse girdėjome įdomių ir įkvepiančių kalbų, buvo pristatyti savanoriai, sportininkai, politikai, verslo atstovai. Kai buvo susumuoti komisijos, kurią sudarė Robin Gingerich – LCC anglų kalbos katedros vedėja, Rebecca Young – diplomatė iš JAV ambasados Vilniuje, Bonnie Greydanus ir Erin Bronsink, anglų kalbos dėstytojos iš LCC,
rezultatai, paaiškėjo, kad pirmąją vietą laimėjo mūsų mokyklos atstovės. Konkurse netrūko gerų emocijų, pakilios nuotaikos. Išgirdome komisijos kritiką, pagyrimus bei privačiai su jais pabendravome.

Ib klasės mokinė Enrika Aurilaitė

Skip to content