Menu Close

Šilalės gimnazistai prieš žalingus įpročius

Įgyvendinant alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos ir kontrolės 2014 – 2018 metų programos projektą „Mąstau kitaip“, spalio 11-ąją Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje buvo organizuojamos varžybos „Linksmosios estafetės“, kuriose varžėsi kandidatų į moksleivių prezidentus (Dorotėjos Masteikatės, Aidos Aušraitės, Giedrės Norvaišaitės ,Dominyko Dargevičiaus) komandos. Vieno taško persvara laimėjo kandidatės Giedrės Norvaišaitės komanda. Prizininkai apdovanoti kvietimu valandai į baseiną su pirtimi. Varžybų teisėja kūno kultūros mokytoja Indrė Šatikienė teigė, kad tokio pobūdžio varžybos – puiki galimybė linksmai ir turiningai leisti laisvalaikį.

Šiomis varžybomis buvo siekiama atkreipti dėmesį į opią jaunimo problemą  – alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų paplitimą tarp jaunimo.

Polinkis psichiką veikiančioms medžiagoms dažniausiai atsiranda dėl emocinio brandumo stokos, asmenybės raidos sutrikimų, gyvenimo problemų, nesutarimų šeimoje. Todėl gimnazijoje stengiamasi kurti tokį mikroklimatą, kad vaikas jaustųsi emociškai saugus, puoselėti tokias vertybes, kad suprastų, jog žalingi įpročiai prie gero nepriveda.

 

                            Sonata Petrauskienė, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos pavaduotoja ugdymui

dsc_0109 dsc_0084 dsc_0104 dsc_0116

 

Skip to content