Menu Close

Simono vardinės 2022-10-28

Spalio 28-oji – Simono vardo diena. Jau aštuntus metus mūsų gimnazijoje minima šventė, kurios metu prisimenami gimnazijos steigėjo Simono Gaudėšiaus geri darbai, pasakojami miestelio gyventojų prisiminimai apie mūsų patriarchą.
Šiais metais gimnazijos muziejaus vadovė Aušra Baublienė programoje apie Simoną Gaudėšių pakvietė dalyvauti visus pirmųjų klasių gimnazistus. Renginio metu vadovės surinktus prisiminimus skaitė ir atminimo gėlę teikė Vykintas Mylimas, Guoda Baldauskaitė, Ugnė Tvaronavičiūtė, Emilija Gedvilaitė iš I a klasės, Joris Kasnauskis, Iveta Rimkutė, Viktorija Urbytė, Aida Jarušauskaitė, Austėja Stonytė iš I b klasės, Viktoras Petkus, Gustė Tamašauskaitė, Ieva Valančiūtė, Eivina Petrauskaitė ir Matas Viliušis iš I c klasės, Giedrė Martinkutė, Eivina Stonkutė, Lorena Majauskaitė, Justas Gečas iš I d klasės.
Renginyje buvo apdovanotos klasės, dalyvavusios projekte „Simono Gaudėšiaus gyvenimo keliais, užsiregistravusios ir žygiavusios su programėle WALK 15. Projektą koordinavo mokytoja Regina Arlauskienė. Suvedus nueitų žingsnių statistiką paaiškėjo, kad 14 klasių, užsiregistravusių dalyvauti projekte „Simono Gaudėšiaus gyvenimo keliais“, kartu per nepilną savaitę nužygiavo 4000 km. Dėkojame auklėtojams ir jų klasėms- Daivai Bukauskienei ir IV b, Jolantai Šmitienei ir IV c, Vitalijai Gedeikienei ir I c, Mindaugui Armonui ir III b, Vidai Rimkienei ir II d, Reginai Arlauskienei ir I d, Daliai Kubaitienei ir II b, Sonatai Petrauskienei ir III c, Indrei Šetikienei ir III a, Renatai Aurylienei ir III d, Rasutei Mažrimienei ir Ib, Daliutei Vasiliauskaitei ir Ia, Sonatai Zaikauskienei ir IVa, Vidai Kačinienei ir IIa.
Tikimės, kad visi mūsų gimnazistai, dalyvavę Simono vardinėse, sužinojo daugiau apie Simono Gaudėšiaus asmenybę.

Zoja Masteikienė

Skip to content