Menu Close

ŠIMTMEČIO PROTŲ KOVOS GIMNAZIJOJE

Sausio 11 dieną gimnazijoje vyko tarpmokyklinis konkursas „Šimtmečio protų kovos“. Mūsų gimnaziją užregistravo dalyvauti renginyje ir istorinį mūšį savo kabinete surengė istorijos mokytojas Bijūnas Paulius. Konkursu buvo siekiama paskatinti domėjimąsi Lietuvos istorija, pasitikrinti turimas žinias, pasidalinti jomis su komandos draugais. Rungėsi trys komandos: GIMNAZISTAI, PIRMOKAI ir PILIEČIAI. Mokiniai atsakinėjo į keturių etapų klausimus, iš viso konkurse pateikta 62 įvairaus sudėtingumo klausimai.
Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo PILIEČIŲ komanda, kurią sudarė Paulius Jogminas, Gabija Aurylaitė, Gabija Briedytė, Valdas Vitartas ir Margarita Gedeikytė. Šios komandos atsakymai visuose žaidimo etapuose buvo geriausi.
Antrieji – GIMNAZISTŲ komanda, kurią sudarė Matas Šepikas, Dominykas Dargevičius, Remigijus Gudauskas, Gabrielė Macaitė ir Deividas Varanius. Pergalingai žengę pimajame etape, GIMNAZISTAI kituose etapuose surinko mažiau taškų, tad galutinis rezultatas –II-oji vieta. Išties didvyriškai su trečiokais kovėsi ir visai nedaug nuo jų atsiliko PIRMOKŲ komanda iš I-osios A – Agnė Dirmantaitė, Vilius Košys, Liepa Gedvilaitė, Domantė Irtmonaitė, Eglė Ačaitė. Tikimės , kad jų žinios kitąmet bus dar geresnės.
Sveikiname visus konkurso dalyvius, parodžiusius ne tik istorijos žinias, bet ir atsakingą pilietinę poziciją. Nugalėtojams linkime tolimesnės sėkmės.

Zoja Masteikienė

Skip to content