Menu Close

Tyrėjų naktis

2023 metų rugsėjo 29 dieną gimnazijos pirmų klasių mokiniai pirmą kartą apsilankė KTU organizuotame renginyje „Tyrėjų naktis“.
„Tyrėjų naktis“ – tai įspūdingas gyvybės, entuziazmo bei mokslo naujovių kupinas renginys, kurio tikslas – kuo įdomesniais, novatoriškesniais būdais visus norinčius ir besidominčius supažindinti su mokslo pasauliu ar tiesiog leisti žvilgtelėti per petį laboratorijos darbuotojui. Dalyvavome trijose laboratorijose, kuriose mokslas neapsiriboja tik teorija, jam būtini įdomūs ir kvapą gniaužiantys eksperimentai. Įdomių eksperimentų laboratorijose atlikome praktinius darbus „Spalvų chromatografija“, inžinerinėse dirbtuvėse sukūrėme gaminius: „Šviesoforas“, „Skambutis“, „LED Stroboskopas“. Dalyvavome paskaitoje „Juodosios skylės: nuo idėjos iki nuotraukų“.
Labai džiaugiamės šia diena, kupina naujų žinių, eksperimentinių pokštų. Gimnazistai džiaugėsi, kad eksperimentai atskleidė daug detalių apie tai, ko nemato plika akimi ir nesusimąsto savo ,,išmaniųjų“ kasdienybėje. Mokiniai pripažino, kad tokios veiklos pažadina ir kritinį mąstymą, ir plečia pasaulėvoką.

Fizikos mokytoja Alma Balčienė

Skip to content