Menu Close

Vakaro filmas padovanojo ilgai lauktą susitikimą

Birželio 17 dieną jau nuo 21 valandos gimnazijoje vyko pasiruošimas filmo vakarui gimnazijos vidiniame kiemelyje.
Renginio iniciatoriai – Ic klasė, pateikusi finansinio raštingumo projektą, vėliau įtrauktą į „Sėkmės raktų“ programą. Klasės surengtoje apklausoje laimėjo filmas „Kelionė į Busaną“, kuris ir pradėtas demonstruoti 23 valandą, kai gimnazijos kiemelį ėmė supti vakaro prieblanda. Kad renginys įvyktų, nuoširdžiai padirbėjo gimnazijos sveikos gyvensenos grupės atstovės, visą ilgą ir nuostabų vakarą vaišinusios seanso dalyvius sveikuoliška arbata. Už puikią filmo demonstravimo kokybę esame dėkingi gimnazijos kompiuterių sistemų inžinieriui Almantui Aušrai ir muzikos mokytojui Arūnui Šerpyčiui.
Seansas sukvietė beveik 80 žiūrovų, jame, be mokinių, dalyvavo mokytojai, tėveliai, klasių auklėtojai. Žiūrint į žiūrovų grupeles, neapleido mintis, kad esame vieni kitų pasiilgę, kad panašaus pobūdžio susitikimas buvo labai svarbus mums visiems.
Pasirodo, gimnazijos vidinis kiemelis nuostabiai tinka panašaus pobūdžio renginiams! Šis vakaras įrodė, kad svajonę įgyvendinti įmanoma, jeigu tam padeda mokytojai, jeigu į gražias iniciatyvas atsiliepia gimnazistai. Džiaugiamės sumaniais pirmokais, gebančiais ne tik svajoti, bet ir tas svajones įgyvendinti.
P. s. pasibaigus seansui, žiūrovams skirstantis, teko nugirsti klausimą: „O kada žiūrėsime kitą filmą?“

Zoja Masteikienė

Skip to content