Menu Close

Žodis visas tylas sudaužo…

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje balandžio 17 dieną vyko vieno kūrinio konkurso LABAS baigiamasis susitikimas.

Jau penkiolika metų jaunieji LABAS konkurso kūrėjai iš Lietuvos mokyklų
RAŠO apie kitokį gyvenimą, tris minutes sapnų šalyje, būtinai apie meilę…
SVAJOJA apie Nieką ir Daigę, dar apie senį ir mešką, apie vieno žodžio magiją…
KALBASI apie miestus, egzistencinę karuselę, apie tai, kad tiesa užmigo…
KELIAUJA per raudoną ledą pas medinius brolius į tvirtovę…
SUSITINKA po 11 minučių Tėvynėj Lietuvoj prie kalbančių namukų…

Konkurso geografija: Alytus, Biržai, Lapės, Kaunas, Klaipėda, Kretinga, Kartena, Seirijai, Molėtai, Pagėgiai, Vilkyškiai, Palanga, Panevėžys, Alksniupiai, Šiauliai, Gruzdžiai, Kuršėnai, Kaltinėnai, Pajūris, Obelynas, Tauragė, Telšiai, Trakai, Zarasai.

Dėkojame visiems atvažiavusiems, atėjusiems į Simono Gaudėšiaus gimnaziją, džiaugiamės, kad yra kuriančių žmonių. Dėkojame mokytojams, kurie visada šalia, kurie skatina, padeda, kartu džiaugiasi. Ačiū, kad nuolat primenate, koks gražus lietuviškas žodis, koks puikus mūsų pasaulis.

Konkursui atsiųsti 85 kūriniai iš 37 mokyklų. Nuoširdžiai dirbo vertinimo komisija, kurią sudarė Simono Gaudėšiaus gimnazijos moksleiviai ir buvusios mūsų gimnazijos mokinės, aktyvios LABAS dalyvės, dabar jau įvairių sričių specialistės.

Konkurso LABAS dalyvius sveikino Simono Gaudėšiaus gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, gimnazistė Guoda Jasevičiūtė pristatė 15 metų LABAS istoriją. Po to buvo įteikti apdovanojimai konkurso nugalėtojams. Vėliau svečius pakvietėme į kelionę po gimnaziją. Svečiai ne tik susipažino su įvairiomis mokyklos erdvėmis, bet ir atliko užduotis, susijusias su Žemaitijos metais. Paskui gimnazijos salėje vyko nuoširdus pokalbis apie kūrybą, kuriančių žmonių vietą šiuolaikiniame pasaulyje.

Ačiū visiems – mokiniams, mokytojams, vertintojams už kantrybę, už ištikimybę žodžiui, nes žodis visas tylas sudaužo… Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos bendruomenė sako, jog kūrybingi žmonės čia visada labai laukiami.

Už pagalbą organizuojant konkursą nuoširdžiai dėkoju mokytojams Vaidui Bukauskui, Renatai Aurylienei, Jolantai Baubkuvienei, raštinės sekretorei Evelinai Martinkutei.

Aušra Baublienė

Skip to content