Menu Close

Adventinė popietė gimnazijoje

Gyvendami Didžiuoju laukimu, kiekvienas vis kitaip pasitinkame šventę: su savo atsiminimų glėbeliu, bažnytinių varpų skambėjimu, rogių girgždėjimu per baltą sniegą, kalėdinėmis giesmėmis… Prisimename ir pasidžiaugiame nuveiktais darbais, praleistu laiku su artimais žmonėmis…
Kaip ir kasmet gruodžio 14 d. tikybos mokytojos V. Kačinienė ir D. Bukauskienė sukvietė gimnazijos bendruomenę į adventinę popietę „Šventų Kalėdų belaukiant“. Rimčiai ir susikaupimui nuteikė gimnazistų skaitomos nuostabios mintys, eilės. Susirinkusius mokytojus, mokinius ir svečius savo gražiomis adventinėmis dainomis ir giesmėmis džiugino gimnazijos choristai ir muzikantai, vadovaujami muzikos mokytojų L. Petkuvienės ir A. Šerpyčio. Šventę papuošė mokytojos S. Zaikauskienės šokio kolektyvo pasirodymas. Popietėje dalyvavęs Šilalės parapijos klebonas kun. Algis Genutis pasidalino mintimis apie Advento prasmę ir palinkėjo visiems susirinkusiems parsinešti namo nors dalelę šilumos, meilės ir Kristaus ramybės.
Ši popietė privertė apmąstyti daugelį dalykų, paskatino tapti geresniais. Ne veltui yra sakoma, jog Adventas – susikaupimo, apmąstymų ir gerų darbų laikotarpis.

Tikybos mokytoja Daiva Bukauskienė

Skip to content