Menu Close

Dailės pamoka kitaip

 

„Noriu su jumis kalbėtis laisvai, tad jei kils visokių, net kvailų klausimų – atsakysiu. Taip, vyrų tapytojų yra. Dizainerių vyrų  – taip pat ,“ – šitaip šmaikščiai prasidėjo susitikimas su buvusia mūsų gimnazijos gimnaziste Agne Pipiraite, dabar Vilniaus Dailės Akademijos Kauno fakulteto Taikomosios grafikos fakulteto studente.

Agnė  mūsų gimnazijoje  lankėsi sausio 30 dieną.  Susitikimas vyko per dailės pamokas. Mūsų gimnazijos I dce klasės  susipažino su pačia Agne  ir kaip asmenybe,  ir kaip menininke. Žiūrėjome jos sukurtus bei bendrakursių darbus,  diskutavome apie meną, dailės studijas ir darbo perspektyvas Lietuvoje.

Pati Agnė nelankė meno mokyklos iki pat 8 klasės, kai jai pradėjo nepakakti vien dailės pamokų mokykloje ir anime piešimo sąsiuvinyje. Baigusi gimnaziją, iš pradžių mergina rinkosi kitokias studijas, kaip pati sakė: „Pavadinimas skambėjo gražiai, bet pamačiusi, kas tai iš tikrųjų yra,   supratau, kad tai ne man.“ Tad nieko nelaukusi, metė studijas ir įstojo į Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetą studijuoti taikomąją dailę. Dabar Agnė jau mokosi antrame kurse.

Mergina patarė  mums klausyti savo širdies ir eiti ten, kur ji veda. Eiti, daryti,  klysti, ieškoti ir rasti tinkamiausią, artimiausią širdžiai variantą. Savo pavyzdžiu Agnė tai ir įrodė.

Tai buvo puikus susitikimas, verčiantis susimąstyti apie savo būsimą gyvenimo kelią, savo karjeros planavimą.

                                                                                                         Tad ačiū ir sėkmės, Agne!

Id  klasės mokinė

Fausta Sragauskaitė

IMGP7651 IMGP7652

Skip to content