Menu Close

 ESF akademijos I-ojo  semestro baigiamasis renginys Vilniuje

Mūsų gimnazija,  aktyviai dalyvaujanti  ESF akademijos veikloje,   tapo viena iš aktyviausių komandų, kurios pildė iniciatyvų žemėlapį.

Mes beveik tris mėnesius domėjomės savanoryste, ieškojome sau labiausiai patinkančios ir įkvepiančios savanoriavimo vietos. Visas šito mūsų aktyvaus savanoriško triūso rezultatas – baigiamasis akademijos renginys.

Gruodžio 14 dienos ankstų rytą pajudėjome mokykliniu autobusu link Vilniaus į ESF akademijos I semestro baigiamąjį renginį. Po kelių valandų jau buvome SMK kolegijos pastate. Visi suėjome į salę, prasidėjo renginys. Vedėjas , Paulius Skučas, su publika elgėsi labai interaktyviai. Jis pristatė InCulto grupės įkūrėją Jurgį Didžiulį. Jurgis mums papasakojo, kaip reikia rasti balansą tarp darbo ir pramogų, kuo naudinga savanorystė, pasakodamas rėmėsi savo asmenine patirtimi. Visoms aktyviausioms komandoms  buvo įteikti  padėkos raštai ir atminimo dovanėlės.  Po to prasidėjo koncertas. Mums dainavo „X faktoriaus“ nugalėtoja Monika Pundziūtė, o po jos -„X faktoriuje“ antrą vietą užėmęs Aleksas Augaitis.

Atlikėjams baigus savo koncertą, keliavome  į Vilniaus senamiestį. Vilniaus Arkikatedros aikštėje iškilmingai žybsėjo didžiulė Kalėdų eglė. Visi įsiamžinome prie vienos iš gražiausių pasaulyje  eglės, praleidome porą valandų nuostabiame Vilniaus senamiestyje ir vykome namo. Už gerą ir prasmingą renginį dėkojame ESF akademijos komandai ir mūsų mokytojai, Europos klubo vadovei Daliai Kubaitienei.

 

                                                                                        Martynas Dargis,  II b klasės gimnazistas

15540589_1406600509370394_1132257557_o-1

 

Skip to content