Menu Close

Gimnazija laukia šv. Kalėdų ir Naujųjų metų

Adventas – susikaupimo, prisiminimų laikas, kada galime apgalvoti, ką darėme, ką galime daryti kitaip – geriau, šviesiau, skaidriau.
Kasmet, puošdami savo mokyklą, sutelkiame jėgas, svarstome ir sprendžiame, kaip įspūdingai ir prasmingai pasitikti laukiamiausią šventę. Kabinetų vadovų ir mokinių dėka kasdienės mūsų erdvės įgyja naujų spalvų ir spindesio. Ačiū visiems, kuriantiems šventę sau ir kitiems. Dėkojame už darną ir bendrystę priimant geriausius sprendimus, vieni kitų palaikymą kasdieniuose darbuose:
IV klasių mokiniams, Vaidui Bukauskiui, Daivai Rudzinkovienei, Aliui Ramanauskui, Albinui Kleišmontui – už nuostabią eglutę gimnazijos kiemelyje.
Vitalijai Gedeikienei – subūrusiai mokinių ir mokytojų kūrybines dirbtuves, kurių metu pagaminti žaisliukai papuošė nepakartojamą antrojo aukšto fojė eglutę.
Jolantai Baubkuvienei – subūrusiai mokinius ir sukūrusiai nuostabius langų puošybos kūrinius.
Gimnazijos pirmokams, kūrybinei komandai – už įdėtą šilumą ir kūrybiškumą įžiebiant eglutę.
Daivai Rudzinkovienei – už nepakartojamus darbus pirmojo aukšto fojė – „Metų laikai“, kurie kviečia susimąstyti apie žmogaus ir gamtos ryšį ir džiaugtis kūrybiškumo vaisiais.
Šventės jau čia pat. Laukime ir tikėkime, kad ir ateinantys metai bus dosnūs mums visiems, kupini bendruomenės sutelktumo ir palaikymo, atkaklumo įveikiant pradėtus darbus, drąsių idėjų ir sėkmės.

Skip to content