Menu Close

Gimnazijoje išrinktas naujas Mokinių prezidentas

Spalio 9 dieną gimnazijos mokiniai rinko savo prezidentą. Rinkimų komisijai vadovavo III b klasės gimnazistė Augustė Mažulytė, pavaduotoja Gabija Rupšlaukytė, komisijos nariai Matas Kuvikas, Aušra Rupšytė, Viktorija Kurmytė, Neda Eitutytė, Agnė Kaziukonytė, Viltė Vaišnoraitė.
Gimnazijos rinkėjai turėjo galimybę rinktis iš trijų kandidatų: Roko Aurylos, Viltės Kybartaitės ir Kamilės Šiaudvytytės.
Visi kandidatai atsakingai dalyvavo rinkiminėje kampanijoje, buvo ne tik kūrybingi, bet ir pagarbūs vieni kitiems. Rinkimų komisijai neteko spręsti ginčų, nesutarimų dėl rinkimų etikos pažeidimų.
Dabartinis prezidentas Matas Kuvikas, pristatydamas rinkiminės kovos nugalėtoją, pasakė trumpą padėkos kalbą, kurioje susirinkusiems aptarė šių metų prezidento rinkimų sąlygas ir padėkojo kandidatams, komisijai ir rinkėjams, garbingai priėmusiems naujus sunkumus ir išbandymus, susijusius su šiandienos KOVID 19 pandemijos situacija.
Komisijos pirmininkė Augustė Mažulytė paskelbė, kad gimnazijoje iš 399 gimnazistų, turinčių balsavimo teisę, ja pasinaudojo apie 80 procentų gimnazijos rinkėjų.
Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad daugiausia – 50 proc. rinkėjų balsų – surinko II b klasės gimnazistas Rokas Auryla.
Kandidatė Viltė surinko 34 proc. rinkėjų balsų.
Kandidatė Kamilė per šiuos rinkimus gimnazijoje įsitikino, kad turi 16 proc. ją palaikančių rinkėjų.
Savo kalboje naujai išrinktas prezidentas Rokas draugiškai pastebėjo, kad jo konkurentės pirmokės Viltė ir Kamilė gimnazijoje tik vos daugiau nei mėnuo, joms tikrai nelengva buvo įsitvirtinti, ruošiant savo veiklas, ir jos su šiais sunkumais garbingai susidorojo.
Renginio vedėjas Matas palinkėjo, kad Viltė ir Kamilė nenusimintų dėl rezultatų, o Rokas neimtų pernelyg džiūgauti, nes veikti gimnazijos labui reikės visiems išvien.
Dėkojame klasių seniūnams, operatyviai atlikusiems balsavimo procedūras, dirbusiems sąžiningai ir korektiškai.
Dėkojame rinkimų komisijai, planavusiai visas veiklas ir atlikusiai darbą laiku, kruopščiai ir atsakingai. Jūs įrodėte, kad esate patys geriausi komisijos nariai !
Dėkojame mokytojams, klasių auklėtojams, palaikiusiems gimnazijos mokinių savivaldą.
Mokinių prezidento rinkimai gimnazijoje, vykę jau 13 kartą, buvo kitokie ne tik dėl pandemijos. Tai, kad savo pasirinkimą teisėtai pareiškė daugiau mokinių, teikia vilties, kad auginame atsakingus ir brandžius žmones.

Zoja Masteikienė

Skip to content