Menu Close

Gimnazijoje talentų šou „Jei manai, kad tu gali, – tu gali“

Kalėdos – stebuklų metas. Kaip ir kiekvienais metais Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija nusprendė prisidėti prie stebuklų išsipildymo. 2016 m. gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko smagus  renginys – Talentų šou „Jei manai, kad tu gali, – tu gali“. Jo metu visos surinktos lėšos buvo skiriamos Maltos ordino pagalbos tarnybos organizuojamai akcijai įgyvendinti – vienišiems seneliams paremti. Mūsų gimnazija jau  nuo 2009 metų  dalyvauja geradarystę skatinančiame jaunimo konkurse –„Idėjos padėjėjos“, kviečiančiame netikėčiausiomis idėjomis keisti gyvenimus tūkstančiams Lietuvos senjorų. Konkursą inicijuoja jaunieji maltiečiai – Maltos ordino pagalbos tarnybos  jaunimo organizacija, kuri ugdo jauną žmogų per savanorišką veiklą.

Talentų šventėje dalyvavo patys talentingiausi gimnazistai: dainininkai, gimnastai, šokėjai, muzikantai, dailininkai, fotografai ir  kiti talentai. Kai kurie iš jų pasirodė pirmą kartą, tad jiems tai buvo didelis savęs išbandymas. Į talentų šou susirinko  ne tik moksleiviai, mokytojai, bet ir tėveliai. Šventę  pradėjo mūsų naujai išrinkta gimnazijos mokinių prezidentė, talentinga daininkė  Giedrė Norvaišaitė. Beje, daugiausiai buvo muzikinių pasirodymų: dainavo  pirmokės Aneta  ir Orinta, Guoda ir Karolina, Laura, 2 sesutes Gabrielė ir Elija Jankauskaites, upyniškės Laura Jurgaitytė ir Laura Raudoniutė, gitara grojo Martynas. Choreografijos numerius parengė šokių studijos „Salto“ kolektyvas bei šokėjos Aleksandra, Monika ir Ieva. Menininkai pirmokai –  Dovydas  ir Gvidas  pristatė savo dailės kūrinius. Būta ir išskirtinių pasirodymų: videofilmuko konkurso „Mano mokykloje“ nugalėtojai  Eimantas,  Justinas ir Benas pristatė videoklipą apie mokyklą, o pirmokė Gustė pristatė videofilmuką apie savo mėgiamą užsiėmimą – jodinėjimą žirgais. Be to, scenoje išvydome ir karate meistrus, pirmokus Kristupą ir Gytį. Visiems net kvapą užgniaužė  upyniškio  Deimanto pasirodymas, kuris savo akrobatinius sugebėjimus pademonstravo ne tik vaizdo įraše, bet ir scenoje. Savo nuotraukų ciklą pristatė fotografės pirmokės Ingrida ir Ieva. Renginyje tradiciškai dalyvavo dramos būrelio „Vėjavaikiai“ aktoriai, kurie pristatė vaidinimą „Baidyklė“. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos ir suvenyrai.

Šio renginio metu supratome, kad tarp mūsų yra daug mokinių, kurie yra labai talentingi, o jų pasirodymas sukūrė visiems šventinę nuotaiką ir sustiprino Kalėdų ir Naujųjų Metų laukimą.

Dėkojame už gerumą visiems akcijoje dalyvavusiems bei aukojusiems.

                                                                     Sonata Petrauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

dsc_0741 dsc_0728 dsc_0723 dsc_0722 dsc_0715

 

Skip to content