Menu Close

Gimnazistai ir mokytojai ruošiasi maloniems iššūkiams

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija naujus mokslo metus pasitiko su itin džiugiomis naujienomis – buvo patvirtinti net du „Erasmus KA-229“ projektai: „Travelling raises an inclusive partnership (Keliavimas įtraukia mus visus)“ ir „Passport for the future (Pasas ateičiai)“.
Pirmojo projekto tikslas – verslumo mokymasis ir ugdymas, pasaulinio kultūros paveldo paminklų lankymas, socialinis įtraukimas ir XXI amžiaus įgūdžių lavinimas. Mokiniai ugdys tokius įgūdžius kaip kritinis mąstymas, informacinės technologijos, bendravimas ir bendradarbiavimas, gyvenimas ir karjera, lyderystė , lankstumas ir socialiniai įgūdžiai. Veiklos gana įdomios: kelionių agentūros modeliavimas mokykloje ir kiti turizmo produktai. Dalyvaujančios šalys: Ispanija, Lenkija, Italija, Turkija, Slovakija, Lietuva.
Projektas „Passport for the future“ – tai tarpdisciplininis, apimantis 4 sritis: Europos darbo rinka; žinios ir įgūdžiai, naujų technologijų plėtra; matematiniai-loginiai įgūdžiai; matematika humanitarams. Projekto tikslas – pateikti, viena vertus, Europos darbo rinkos sąlygas, kita vertus, tobulinti įgūdžius, kurie lems projekto sėkmę. XXI amžius yra neatsiejamai susijęs su mokslu ir šiuolaikinėmis technologijomis, kurių plėtra yra netiesiogiai ar tiesiogiai susijusi su matematika. Dalyvaujančios šalys – Lenkija, Portugalija, Italija, Lietuva.
Su nekantrumu laukiame pirmųjų veiklų, artėjančių vizitų ir naujų pažinčių.

Projektų koordinatorė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Giedrė Juškienė

Skip to content