Menu Close

Gimnazistai sportuodami susipažino su geometrinėmis ir erdvinėmis figūromis

Lapkričio 21 dieną I a klasės gimnazistai dalyvavo atviroje – integruotoje fizinio ugdymo-matematikos pamokoje „Geometrinių ir erdvinių figūrų ieškojimas kitur per fizinį aktyvumą“. Pamoką vedė Indrė Šetikienė, Dangirdas Kėbla ir Sigita Milašiūtė.
Gimnazijos matematikai aktyviai ieško naujų būdų, kaip sudėtingas matematikos temas paversti suprantamomis. Pamoka apie erdvines figūras tapo įsimintina gimnazistams, nes trikampio, stačiakampio ploto ir perimetro skaičiavimus teko atlikti sporto salėje, pasitelkiant komandos pagalbą, ieškant priimtiniausio sprendimo. Komentuodama mokinių darbą, matematikos mokytoja Sigita Milašiūtė gerai įvertino mokinių sumanumą ir kruopštumą, aptarė problemos sprendimo būdus. Fizinio ugdymo mokytojų Indrės Šetikienės ir Dangirdo Kėblos sugalvotos apšilimo užduotys, linksmosios estafetės įaudrino klasę, pasidalinusią į lenktyniaujančias komandas.
Dėkojame mokytojams už gražų bendradarbiavimą, padėjusį mokiniams kitaip pamatyti matematiką, I a klasės mokiniams – už gerą nuotaiką ir atsakingą darbą pamokoje.

Sonata Petrauskienė

Skip to content