Menu Close

Integruota – atvira tikybos ir dailės pamoka Ib klasei Šilalės Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje „Gotika. Krikščionybė ir jos simboliai“

Darganotą spalio 26 dienos popietę su pirmokais vykome į netradicinę pamoką mūsų miesto bažnyčioje. Neogotikinės bažnyčios erdvėje mokiniai sužinojo apie gotikinės architektūros konstrukcijos dalis, apžvelgė šioje erdvėje vaizduojamosios dailės, t. y. tapybos ir skulptūros kūrinius, analizavo monumentaliosios dailės srities – vitražų ornamentiką, vaizduojamus siužetus.
Susidomėję tikybos mokytojos užduotimis, pirmokai gilinosi į krikščionybės simbolius: analizavo, diskutavo ir fiksavo.
Įgytos žinios bei asmeninė patirtis bus perteikta gimnazistų kūrybiniuose – praktiniuose darbuose, kurie tradiciškai papuoš mūsų gimnazijos erdves.
Keletas gimnazistų minčių apie vykusią integruotą pamoką:
„Labai patiko integruota pamoka. Buvo didelis susidomėjimas mokytojų pasakojimais ir buvo didesnis dėmesys pamokos temai.“ Urtė Jorūdaitė.
„Man labai patiko abi pamokos, nes buvo įdomu sužinoti daugiau ir buvo geriau, kai pamačiau iš arčiau viską 🙂“Miglė Vaitkevičiūtė.
„Ši integruota pamoka patiko, galėjome iš arčiau pamatyti gotikos, neogotikos bruožus. Taip pat su krikščioniškais ženklais bažnyčioje.“ Iveta Kačinauskaitė.

Tikybos mokytoja Daiva Bukauskienė; dailės mokytoja Jolanta Baubkuvienė

Skip to content