Menu Close

Jaunųjų istorikų kelionė į Vilnių

Balandžio 15 dieną mūsų gimnazijos komanda „EmoRoom“ dalyvavo jaunųjų istorikų žinių turnyre, kurį organizavo Tėvynės Sąjungos –  Lietuvos krikščionių demokratų Šilalės skyriaus Jaunimo bendruomenė. Turnyre  dalyvavo 10 komandų iš įvairių Šilalės rajono mokyklų. Mūsų komanda užėmė 2-ąją vietą šiame turnyre, taigi kartu su kitais prizininkais buvome apdovanoti LR Seimo nario Stasio Šedbaro įsteigtu prizu – kelione į Vilnių.

Šiltą ir saulėtą gegužės 5 dienos rytą  mes iškeliavome sostinės link. Po ganėtinai ilgos kelionės galiausiai pasiekėme kelionės tikslą. Ekskursija prasidėjo Lietuvos Respublikos Seime, kur turėjome galimybę stebėti rytinį plenarinį posėdį, aplankėme visas Seimo posėdžių sales, o Kovo 11-osios salėje turėjome galimybę patys įsijausti į Seimo narių vaidmenį ir apsvarstyti bei priimti įstatymo projektą. Po turiningos ekskursijos susitikome su Lietuvos Respublikos Seimo nariu Stasiu Šedbaru, kuris kalbėjo apie šiuolaikines politikos problemas. Vėliau  mūsų ekskursija tęsėsi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose, kur išgirdome dar negirdėtų pasakojimų apie Lietuvos istoriją ir jos tyrinėjimus. Po vizito Valdovų rūmuose  mėgavomės gražiu oru vaikščiodami po įstabųjį Vilniaus senamiestį.  Vakare kupini puikių įspūdžių  grįžome namo.

Dėkojame organizatoriams ir lydėjusiam mokytojui Bijūnui Pauliui už puikius įspūdžius ir šaunią kelionę. Tikimės, jog šis renginys nebuvo paskutinis ir bus dar daug tokių šaunių išvykų ir švenčių!

                                           Gabija Baldauskaitė IIIc

Vilnius 2 Vilnius 1

 

Skip to content