Menu Close

Kalėdinis karnavalas palydint 2019-uosius

Šiais metais karnavalo tema buvo „Eurovizija: Atsiverk visiems“. Klasių pasirodymus vertino komisija:Stasys Norbutas, gimnazijos direktorius, Loreta Petkuvienė, Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė, Lina Maslauskienė, Šilalės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, Aušra Danisevičienė, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos šokių mokytoja, Šilalės vaikų ir jaunimo šokių kolektyvų vadovė, spektaklių režisierė.
Šventę vedė ir klasių pasirodymus koordinavo mūsų antrokai gimnazistai – Oskaras Mikalauskas, IIa, Augustė Mažulytė, IIb, Roberta Juraškaitė ir Iveta Rupšlaukytė, IId.
Iš viso šventėje pasirodė 10 klasių, žiūrovus savo talentais stebino net 5 atlikėjai: Gabrielė Gardeikytė, IIb, Emilija Marozaitė, IIa, Žygimantas Rupšys, IIIc, Liepa Gedvilaitė, IIIa, Berta Lapinskaitė, IIIa.
Klasių pasirodymai sulaukė nepaprasto publikos palaikymo ir simpatijų. Neužmirštami šokiai, išradingi kostiumai, scenos įvaizdžio detalės, sceniniai charakteriai, skambios dainos sukūrė nepakartojamų įspūdžių, nuspalvino mintis tikru Kalėdų stebuklo laukimu.
Atėjus metui išrinkti nugalėtojus, buvo aišku, kad pretendentų, vertų prizų, tikrai daugiau, nei trys… Pasirodo, esama Lietuvoje artistų, tikrai vertų tapti Eurovizijos nugalėtojais!
Į karnavalo vertinimo karuselę netikėtai įsisuko ir žiūrovų balsavimas, kuriuo pasirūpino Tadas Gudauskas, IIc. Suvedus komisijos ir balsavimo rezultatus, ekrane stebėjome tokius duomenis:
I vieta – IIIa klasė (Didžioji Britanija ir Nyderlandai)
IIvieta – II c klasė(Rusija ir Ukraina)
IIIvieta – IIa klasė( Ispanija ir Rumunija).
Sveikiname klases nugalėtojas ir jų auklėtojus !
Visoms klasėms, paruošusioms pasirodymus, dėkojame už nepaprastą šventę mūsų akims ir ausims, už drąsą ir kūrybiškumą, už nepaprastą šėlsmą, kurio metu atsiskleidė ir sužibėjo neabejotini talentai. Tikime, kad ruošdamiesi karnavalui, tapote dar stipresni, nes atsivėrėte vieni kitiems, įvertinote savo ir draugų galimybes ir pamatėte, kad jos – neišmatuojamos.

Zoja Masteikienė

[Not a valid template]
Skip to content