Menu Close

Kviečia projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“

LR Vyriausybės kanceliarija jau šešioliktąjį kartą kviečia smalsius ir aktyvius moksleivius dalyvauti ministrės pirmininkės globojamame jaunimo projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“!
Projekto tikslas – paskatinti praplėsti akiratį, sužinoti kuo šiandien gyvena mūsų valstybė ir giliau suprasti, kaip, iš pirmo žvilgsnio sudėtingas, tačiau svarbus institucijų ir įstaigų tinklas prisideda prie kiekvieno piliečio kasdienybės. Projekto dalyviai bus paskirstomi poromis po kiekvieną iš LR ministerijų arba Vyriausybės kanceliariją ir susitikimų bei ekskursijų metu supažindinami su šių institucijų veikla. Moksleiviai galės pabendrauti su ministrais ir jų politinėmis komandomis, susitikti su įvairių įstaigų darbuotojais, pamatyti, ir galiausiai patys pamėginti atsakyti į klausimą dėl ko galvas suka ministrai.
Visi norintys dalyvauti moksleiviai turi atlikti kūrybinę užduotį – trumpai atsakyti į klausimą „Kokią visuomeninę problemą pastebite savo aplinkoje (mieste, mokykloje, bendruomenėje) ir kaip ją spręstumėte?“. Užduotis skirta geriau susipažinti su moksleiviams svarbiais visuomeniniais klausimais ir atrinkti smalsius ir motyvuotus dalyvius. Komisija atrinks 30 baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos, kuriuos kviesime dalyvauti projekte.
Norinčių dalyvauti projekte registracija vyks iki liepos 28 d. Projekte dalyvauti gali III – IV gimnazijos klasių mokiniai.
Pagrindinė informacija ir registracijos forma: https://epilietis.lrv.lt/lt/projekto-moksleiviai-i-vyriausybe-2024-metu-registracijos-anketa/

Skip to content