Menu Close

KVIETIMAS DALYVAUTI VAIZDO KLIPŲ KONKURSE

Siekiant atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, gerbti vieni kitus, neviršyti leistino ir saugaus greičio, kurti nepakantumo atmosferą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisykles pažeidinėjantiems eismo dalyviams, skatinti pėsčiuosius, dviratininkus ir vadeliotojus naudoti atšvaitus, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais, taip mažinant eismo įvykių skaičių, kuriuose nukenčia moksleiviai, jau ketvirtą kartą skelbiamas video klipų konkurso „Būk saugus kelyje 2017“.
Kviečiame Tauragės apskrities moksleivius aktyviai dalyvauti, kuriant video klipus saugaus eismo tematika, kurie visuomenę verstų susimąstyti, atsakingai ir saugiai elgtis kelyje.
Sukurtus video klipus organizatoriams galima perduoti šiais būdais:
–  pateikti įrašytą į skaitmeninę laikmeną adresu – Vytauto g. 83-319, Tauragėje;
–  el. paštu: tauragesradijas@gmail.com;
–  per interneto failų perdavimo platformą www.wetransfer.com;
–  paskelbti interneto tinkle „Youtube“, organizatoriams atsiunčiant klipo nuorodą;
Video klipo apimtis – iki 180 sekundžių (3 minučių), siųsti galima iki 2017 m. spalio 27 d., 17 val.
Siunčiant darbą privaloma nurodyti video klipo autoriai (vardas, pavardė, klasė, telefonas, el. pašto adresas, komandos, mokymo įstaigos pavadinimas).
Konkurse gali dalyvauti Tauragės apskrities (Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonai, Pagėgių miestas) bendrojo lavinimo mokyklų pavieniai moksleiviai arba komandos (ne daugiau kaip 5 mokiniai). Dalyvauti verta, nes konkurso prizininkai bus apdovanoti diplomais, vertingais suvenyrais ir įsimintina ekskursija.
Prašome informaciją apie video klipų konkursą „Būk saugus kelyje“ išplatini mokyklos bendruomenei ir paviešinti savo interneto svetainėje.
Konkurso nuostatai ČIA.
Komunikacija FACEBOOK
Video anonsas ČIA.
Konkursą organizuoja Vį Tauragės regiono keliai ir Tauragės Radijas I 98,2 FM

Kontaktinė informacija:
VĮ Tauragės regiono keliai
Raimondas Pocius
El. paštas: raimondas.pocius@tauragesrk.lt;
Tel. +370 686 05078

Tauragės radijas 98,2 FM
Valdas Latoža
El. paštas: tauragesradijas@gmail.com
Tel. +370 602 56556

Skip to content