Menu Close

Lietuvių kalbos diena I-II klasių mokiniams

Birželio 1 dieną gimnazijos I-II klasių mokiniai miesto Kultūros centre dalyvavo filmo „Ekskursantė“ peržiūroje, atliko užduotis, kurias parengė lietuvių kalbos mokytojos Rasutė Mažrimienė, Asta Stonytė, Jolanta Šmitienė, Vida Mažeikienė. Su mokiniais Kultūros centre vykusiose veiklose dalyvavo ir klasių auklėtojos.
Dėkojame Kultūros centro direktoriui Antanui Kazlauskui už pagalbą organizuojant prasmingas mokinių veiklas.
Nuoširdžiai ačiū Guodai Juškaitei, kultūros veiklų vadybininkei, subūrusiai kūrybingą Atviro Jaunimo centro darbuotojų komandą.
Ačiū komandos darbuotojoms už gerai suplanuotas prasmingas veiklas, kurios ugdo mokinių kūrybiškumą.
Ačiū filmo demonstruotojui Kaziui Paliakui.
Už nuostabias nuotraukas ir saulėtus linkėjimus dėkojame Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro viešųjų ryšių specialistei Ievai Tvaronavičiūtei.
Ačiū mūsų mokiniams, nuoširdžiai dalyvavusiems pirmosios vasaros dienos renginyje.

Skip to content