Menu Close

Naktinis tinklinio turnyras 2023

2023 m. vasario 17 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos sporto salėje vyko naktinis tinklinis, kurį organizavo Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviras jaunimo centras. Kaip ir buvo tikėtasi, tinklinio turnyras sulaukė didelio susidomėjimo, užsiregistravo net 18 komandų iš įvairių miestų ir miestelių. Tinklinio turnyre varžėsi komandos iš Šilalės, Pajūrio, Tauragės, Kaltinėnų, Laukuvos, Rietavo, Kvėdarnos ir Klaipėdos.
Turnyro metu komandos buvo suskirstytos į tris kategorijas: merginų (3×3), vaikinų (6×6) ir mišrią (6×6). Pasibaigus turnyrui, komandos buvo apdovanotos, joms įteikti diplomai, medaliai, taurės bei prizai. Pirmąją vietą merginų kategorijoje laimėjo komanda, pavadinimu „LGU“ iš Kvėdarnos, antroji vieta atiteko iš Pajūrio atvykusiai komandai, pavadinimu „Žaibukai“, o trečioji vieta –komandai iš Kaltinėnų, pavadinimu „Kaltinėnų vėjai“. Vyrų kategorijoje pirmąją vietą laimėjo komanda iš Šilalės, pavadinimu „Absoliutus blogis“, antrąją vietą iškovojo komanda „Klastūtynas“ iš Šilalės rajono, o trečioji vieta atiteko komandai „Kombainieriai“, kurią sudarė nariai iš Klaipėdos ir Laukuvos. Mišrioje kategorijoje pirmąją vietą užėmė iš Šilalės kilusių studentų komanda, pavadinimu „Numirėliai“, antrąją vietą užėmė „Komanda X“, iš Šilalės ir trečioji vieta atiteko komandai „Neliečiamieji“ iš Pajūrio.
Šis turnyras prasidėjo vėlyvą penktadienio vakarą ir tęsėsi iki ryto, siekiant tarp jaunimo didinti fizinio aktyvumo patrauklumą bei sveiką gyvenimo būdą netradicinėmis formomis. Tai buvo puiki galimybė jaunuoliams iš skirtingų miestų susipažinti, pabendrauti ir turiningai praleisti laiką. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės, jog šis tinklinio turnyras taps gražia tradicija.
Nuoširdžiai dėkojame naktinio tinklinio iniciatorėms, savanorėms Godai Genutytei ir Orintai Sabockytei. Dėkojame turnyro metu teisėjavusiai sporto trenerei Jurgitai Bernotaitei bei S. Gaudėšiaus gimnazijos abiturientui Pauliui Pranckevičiui, taip pat dėkojame fizinio ugdymo mokytojoms Reginai Arlauskienei ir Birutei Knyzelienei, savanoriams Emilijai Burneckaitei, Kiprui Dumčiui, kurie prisidėjo prie renginio įgyvendinimo.
Organizatorius – Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro Atviras jaunimo centras.
Renginio partneriai – Šilalės rajono savivaldybės kultūros centras ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija.
Informacinis rėmėjas – UAB ,,Šilalės artojas“.
Veikla vykdoma pagal projektą Jaunimo „Pulsu“, kurį finansuoja Jaunimo reikalų agentūra.

Informaciją pateikė Šilalės rajono savivaldybės kultūros centro atviro jaunimo centro jaunimo darbuotoja Orinta Merkelienė.
Nuotraukos jaunimo savanoriškos tarnybos savanorio Kipro Dumčiaus.

Skip to content