Menu Close

Pamoka apie knygas ir jų skaitymo prasmę

Gimnazijos aktų salėje atvirą pamoką apie knygas ir jų skaitymo prasmę Ia ir Ib klasių gimnazistams vedė lituanistės Sauga Vaičikauskienė ir Irena Gabrielaitienė. Pranešimą apie knygas ir bibliotekas skaitė gimnazijos bibliotekos vedėja Dalė Šimelienė. Po įdomios paskaitos mokiniai gavo klausimų, į kuriuos turėjo atsakyti, remdamiesi išgirstomis žiniomis ir savo turima kultūrine patirtimi.
Lietuvių kalbos mokytojos parengė minčių apžvalgą apie skaitymą, bibliotekas, knygas. Ją visiems mokiniams pristatė geriausi klasių skaitovai.
Gimnazistai diskutavo apie tai, kodėl verta skaityti knygas, dalinosi savo įspūdžiais, ieškojo argumentų. Nuskambėjusios mintys tik patvirtino tiesą apie geriausią žmogaus išminties saugotoją, prasmingą laisvalaikio leidimo formą, tiesiog ištikimiausią bičiulę – knygą.
Dėkojame mokytojoms, sutelkusioms gimnazistus pačiai prasmingiausiai veiklai – knygų skaitymui, paskatinusioms kritiškai vertinti save ir aplinką. Pamoka apie knygų skaitymą itin aktuali šiandien, nes kiekviena diena artina mus prie mokinių rudens atostogų.
Tikėtina, kad knygos sulauks nemažai išmintingų skaitytojų!

Zoja Masteikienė

Skip to content