Menu Close

Pasisėmėme vertingos patirties

Rugsėjo 30 dieną Pajūrio Stanislovo Biržiškos gimnazijoje vyko rajoninė konferencija ,,Patirtys, įgytos vykdant ,,Erasmus+ projektus“. Ši konferencija buvo organizuojama Europos kalbų dienos kontekste. Renginys prasidėjo viktorina, skirta Europos kalbų dienai. Šaunu , kad abi komandos, kuriose buvo mūsų narės, pasirodė puikiai: viena užėmė pirmąją vietą, o kita – antrąją.
Antroji konferencijos dalis buvo skirta Erasmus + projektų sklaidai. Mūsų gimnazijos mokinės Austėja Jurkutė, I c ir Agnė Kaziukonytė, IV b , kurios buvo Erasmus+ projekto ,,TRIP: Traveling Raises an Inclusive Partnership” komandos narės , lydimos mokytojos Daivos Eisimantienės, šio projekto gimnazijoje koordinatorės, pristatė projekto įgyvendinimą. Buvo pasidžiaugta, kad projektas turėjo ne tik trumpalaikę naudą – draugai iš įvairių šalių, anglų kalbos tobulinimas, komandinio darbo nauda, kritinis mąstymas, IT naudojimo tobulinimas, bet ir tai , kad projektas įgalino mokytojas Daivą Eisimantienę, Sigitą Milašiūtę ir Dalią Kubaitienę šiais mokslo metais STEAM projekto įgyvendinimui sukurti „Gidų studiją“, skirtą antrų klasių mokiniams.
Konferencijoje ne tik pasidalinome savo patirtimi, bet ir išklausėme kitų rajono mokyklų vykdomų projektų pristatymus, pasisėmėme idėjų ir įkvėpimo.

Austėja Jurkutė, IIc

Skip to content