Menu Close

Raudonos spalvos žaismas lėkštėje

Rugsėjo 27 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko jau trečioji projekto,, Maistas ir spalvos“ edukacinė sveikuolių popietė „Raudonos spalvos žaismas lėkštėje“. Projekto tikslas – šviesti gimnazijos bendruomenę, parodant, kad spalvos turi skirtingą poveikį sveikatai.
Antrojo aukšto fojė prie raudona spalva papuoštų stalų rinkosi raudonais akcentais pasipuošusi gimnazijos bendruomenė. Visus susirinkusius pasveikino direktorius S. Norbutas, pavaduotojos Z. Masteikienė ir A. Balčienė. Sveikos gyvensenos grupės pirmininkė B. Knyzelienė palinkėjo pasisemti stalo dekoravimo idėjų šeimos šventėms. Renginio organizatorė ir idėjos autorė E. Gedeikienė kartu su II d klasės mokinėmis Iveta Rupšlaukyte ir Gabija Pivoriūtė žaismingai pristatė raudoną spalvą. Supažindino su raudonos spalvos įtaka nuotaikai ir sveikatai, priminė, kokios raudonų maisto produktų naudingosios savybės, perspėjo, kad raudoną spalvą galima naudoti tik trumpą laiką, nes ilgalaikis jos poveikis pernelyg išvargina, mažina darbingumą.
Po edukacinės dalies visi dalyviai buvo pakviesti ne tik pasigrožėti raudonos spalvos ir įvairių jos atspalvių dekoravimo detalėmis, bet ir paragauti sveikuolių komandos bei II b ir III b klasės mokinių paruoštų patiekalų.
Kitų metų spalva- žalia. Taigi iki susitikimo popietėje „Žalios spalvos žaismas lėkštėje“!
O šios šventės organizatoriai – sveikos gyvensenos grupė: E. Gedeikienė, B. Knyzelienė, V. Rimkienė, D. Žiauberienė,. Dėkojame II b klasės mokinėms, padėjusioms ruoštis šventei.

Vida Rimkienė, Sveikos gyvensenos grupės narė

Skip to content