Gruodžio 5 dienos rytas gimnazistams prasidėjo gimnazijos kiemelyje. Prie paslaptingai tylios eglutės rinkosi gimnazijos mokiniai ir mokytojai, sugužėjo didžiulis būrys mažiausių mokinukų.
Šventės vedėjai Robertas Rimkus ir Emilija Ačaitė pasveikino visus su artėjančiomis Kalėdomis.
Nuotaikingą kalėdinę dainą ir prasmingą sveikinimą bendruomenei padovanojo Indrė Raudoniūtė, nuostabų šokį prie eglutės šoko pirmokės gimnazistės Mintvida Juzaitytė, Dorotėja Rupšytė, Mėta Eitutytė, Greta Paulauskaitė, Urtė Šaulytė, Austėja Petkutė, Ieva Mickevičiūtė, Auksė Detkauskaitė.
Su didžiuliu dovanų maišu gimnazistų ir mokytojų pasveikinti atvyko laukiamiausias svečias – Kalėdų senelis su ištikima pagalbininke- Snieguole, kuri, pasirodo, visus metus pildė gerų darbų knygą. Labiausiai Kalėdų laukiantys mūsų mokytojai ir gimnazistai apdovanoti puikiomis dovanomis.
Kalėdų eglutę įžiebė gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, 2022-2024 metų mokinių prezidentė Evelina Gečaitė ir naujai išrinktas prezidentas Domantas Balčiūnas.
Dėkojame Irmantei Petrošiūtei ir Irmantui Jankui už tai, kad į gimnaziją pakvietė patį nuostabiausią Kalėdų senį ir žaviausią Snieguolę, kad suderino sudėtingą apdovanojamųjų sąrašą ir pasirūpino dovanomis, kurios pasiekė šiemet labiausiai to nusipelniusius. Ačiū tariame muzikos operatoriui Jonui Kėblai už šventės įgarsinimą.
Tegu mūsų kiemelyje sušvitusi eglutė šildo mūsų mintis, pildo norus, padeda laukti gražiausių švenčių.