Menu Close

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazistai turistavo miesto pušyne

Rugsėjo 7 dieną gimnazijos mokiniai su mokytojais keliavo į miesto pušyną. Čia vyko tradicinė gimnazijos šventė – Turizmo diena. Šventę organizavo kūno kultūros mokytojai Birutė Knyzelienė, Regina Arlauskienė,Indrė Šetikienė ir Dangirdas Kėbla. Šiais metais gimnazijos turistų būreliui, kuriam ilgus metus vadovavo mokytoja Aušra Baublienė, sukako 40 metų. Pušyne ta proga surengta mini ekspozicija: įspūdingos kelionių ir žygių nuotraukos, palapinė ir turistinė kuprinė, su kurios turiniu galėjo susipažinti kiekvienas, panoręs nors kiek daugiau sužinoti apie turizmą. Šventę sumaniai ir išradingai vedė abiturientai Aušrinė Trijonaitytė ir Martynas Jonelis. Olimpinę vėliavą pušyne pakėlė mokinių prezidentė Giedrė Norvaišaitė ir 2017-2018 Metų sportininkas Povilas Auškalnis. Tradicinę mankštą vedė abiturientės Ieva Butenytė ir Aistė Kulikauskaitė.
Nuotaikingų prisistatymų metu skambėjo šūkiai, skanduotės. Virvės traukimo varžybos, turistinių kliūčių ruožas, viktorina „Ar pažįsti Šilalės kraštą“, piešinių ant asfalto konkursas, medicininių žinių viktorina – rungtys, kuriose savo sumanumą, žinias, kūrybiškumą ir puikią sportinę formą galėjo pademonstruoti visi, panorę dalyvauti šventėje.
Sveikos gyvensenos grupės narės Danutė Žiauberienė, Sandra Žilytė – Mauricienė, Eglė Kvietkauskaitė vaišino šventės dalyvius sausainiais ir obuoliais.
Bendruomenės šventė jau keturioliktą kartą paskatino ne tik varžytis ir konkuruoti, siekiant sportinių pergalių, bet geriau pažinti vieniems kitus ir draugauti. Mokytoja Aušra Baublienė, sveikindama klasių komandas, priminė visiems, kokie yra tikri turistai, ir pakvietė dalyvauti Pasaulinei turizmo dienai skirtoje parodoje „Turistų būreliui – 40“, kuri mūsų gimnazijoje įvyks rugsėjo 27 dieną.

Zoja Masteikienė

Skip to content