Menu Close

Sveikiname gimnazijos stalo tenisininkus

Sveikiname gimnazijos vaikinų stalo teniso komandą: Igną Miknių, IIb kl., Gantą Šimkų, Ic kl., Mantą Bukauską, Ie kl., Justą Zemeckį, Id kl., užėmusią II vietą bei gimnazijos merginų stalo teniso komandą: Laurą Petrikaitę, IIc kl., Gustę Jankauskaitę, IIc kl., Eveliną Tautvydaitę, Ia kl., užėmusią III vietą 2024-2025 m. m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybose. Dėkojame mokiniams ir juos ruošusiai fizinio ugdymo mokytojai metodininkei Indrei Šetikienei.

Skip to content