Menu Close

Sveikinimų koncertas abiturientams, mokytojams, svečiams

Vasario 15 dieną miesto Kultūros centre įvyko ilgai lauktas ir daugybę paslapčių ir siurprizų pateikęs Šimtadienis. Jau kelias savaites iki abiturientams ruošiamos šventės mokykloje skambėjo ypatingi skambučiai, kurie priminė prieš 10, 20 metų Lietuvoje populiarias dainas ir dažną privertė šypsotis.
„Sveikinimų koncertą“ vedė Evelina Gečaitė ir Rokas Tverijonas, abiturientus į sceną kvietė ir jiems įdomias užduotis pateikė patys sumaniausi, artistiškiausi, žodžio kišenėje neieškantys trečiokai. Kruopščiai apgalvotos ir paskirstytos šventės užduotys, paruošti apdovanojimai džiugino ir dalyvius, ir svečius. Koncerte girdėjome jau spėjusius užkariauti mūsų bendruomenės širdis kolektyvų pasirodymus – vaikinų grupę Dilaną Brazauską, Niką Turauską, Kristupą Kurecką ir Jordaną Tubutį, savo kūrinį „Aštuom antra laida jau čia“ įteikusiems su tokiu Nuostabią muzikinę dovaną klausytojams ir žiūrovams įteikė stulbinantis „Paradoksas“ – Marija Mažeikaitė, Eivina Petrauskaitė, Ieva Valančiūtė, Emilija Gedvilaitė, Brigita Šilinskaitė. Koncerte profesionaliai atliktas nuotaikingas liaudies šokis, pasirodė gero humoro bei susiklausymo nestokojantys šokių ansambliai.
Buvo gera ir žiūrėti į mūsų ketvirtokus – jie išties savo žodžiais ir darbais pateisino pačių išmintingiausių, šauniausių, nuostabiausių gimnazijos mokinių titulą. Didžiules ovacijas sukėlė gimnazijos mokinių išrinkta karališkoji pora. Gimnazijos mokinių Karaliene tapo Viltė Kybartaitė, o Karaliumi išrinktas Gvidas Šadbaras.
Visi buvome sužavėti ketvirtokų auklėtojų aktorinio meistriškumo: ryškius, neužmirštamus vaidmenis drauge su kitais gimnazijos mokytojais sukūrė Indrė Šetikienė, Mindaugas Armonas, Sonata Petrauskienė, Renata Aurylienė. Linkime ir toliau neužmiršti šio talento, pasinaudoti juo, kai gyvenimas pašykšti linksmybių.
Smagi 82-osios laidos abiturientų šimtadienio šventė žėrėjo, stulbino, džiugino. Tikrai vertėjo filmuoti, kurti įdomiausius dialogus, pradėti kūrybines diskusijas jau per rudens atostogas. Dėkojame trečiokų auklėtojoms – Vidai Kačinienei, Daliai Kubaitienei, Giedrei Juškienei, drauge su auklėtiniais sukūrusioms įspūdingą šventę.
Šimtadienis išvydo dienos šviesą kaip brandus trečiokų padėkos, dėmesio ir geriausių linkėjimų kupinas vientisas kūrinys. Už meistriškai parengtus filmus esame dėkingi Donatai Stasytytei.
Nuaidėjo, nuskambėjo šventė, dvyliktokai jau finišo tiesiojoje. Tegu pildosi išmintingi direktoriaus Stasio Norbuto, Lietuvos Respublikos Seimo nario Jono Gudausko, mylimų auklėtojų, mokytojų, trečiokų, tėvelių ir mamyčių palinkėjimai.

Zoja Masteikienė

Skip to content