Menu Close

Sveikuolių popietė Aukštagirės kalnuose

Sulaukusi gražaus oro, mūsų gimnazijos slidinėjimo entuziastų grupelė vasario 9 dienos popietę praleido Aukštagirės kalnuose. Žinome, kad aktyvus laisvalaikis gryname ore gerina sveikatą, stiprina imunitetą, mes tampame atsparesni puolantiems virusams.
Buvo smagu stebėti, kaip mokiniai gražiai bendrauja ir vieni kitiems padeda įvaldyti kalnų slidinėjimo techniką, nes ne visų patirtis šioje srityje vienoda. Grupėje buvo mokinių, kurie snieglentę ar kalnų slidinėjimo slides užsidėjo pirmą kartą, o kiti šią sporto šaką įvaldę puikiai. Pasimokę iš patyrusių draugų, išklausę jų patarimų, visi įveikė ir baimę, ir slidinėjimo trasas. Kartu su mumis vyko moksleivis iš Ukrainos. Jis labai apgailestavo, kad dėl karo negali slidinėti Karpatų kalnuose, bet džiaugėsi galimybe pasimėgauti mėgstamu užsiėmimu su mumis.
Trys valandos prabėgo labai greitai. Grįžome visi sveiki ir laimingi, nes nieko nėra geriau už kalnus. Manau, kad ši išvyka suartino bendraminčius, suteikė pasitikėjimo abejojantiems, kad slidinėti tikrai verta. Tikimės, kad dar ne kartą šiemet mokiniai džiaugsis šios sporto šakos teikiamais malonumais.

Fizinio ugdymo mokytoja Birutė Knyzelienė

Skip to content