Menu Close

Tęsiamos Erasmus+ projekto veiklos

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija dalyvauja Erasmus+ programos strateginių partnerysčių projekte „ReCreate History through 3D, Game Design and Virtual Reality“, kuris apjungia istoriją ir inovatyvias 3 D technologijas.
2022 m. vasario – balandžio mėnesiais istorijos ir pilietiškumo pagrindų pamokų metu II klasės mokiniai tyrinėjo kultūros paveldą, nagrinėjo jo reikšmę, svarbą, kokiais būdais jis perduodamas iš kartos į kartą. Taip pat pristatė ir paaiškino paveldo reikšmę ir vertę, sužinojo apie savo šalies bei Europos kultūros paveldą bei išmoko juo gėrėtis, jį vertinti. Taip pat šių pamokų ir pristatymų metu mokiniai ir mokytojai tarėsi, kokį Šilalės rajono kultūros paveldo objektą pasirinkti ir apie jį kurti inovatyvų pasakojimą. Tuo objektu buvo pasirinktas Padievaičio piliakalnis.
Norint pagilinti žinias apie pasirinktą objektą, 2022 m. gegužės mėnesį II b klasės mokiniai aplankė Padievaičio piliakalnį. Buvo susipažinta su piliakalnio istorija, visi drauge sprendė, kurie faktai patys įdomiausi bei ką galima pritaikyti kuriant 3 D pasakojimą.
Šiuo metu mokiniai apdoroja turimą informaciją ir padedami informacinių technologijų mokytojų tikisi birželio mėnesį sukurti galutinį Erasmus+ projekto produktą – 3 D pasakojimą apie Padievaičio piliakalnį.

Mindaugas Armonas

Skip to content