Menu Close

10-oji jubiliejinė tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR 2023!

Vykstant pasauliniam globalizacijos procesui, galima per trumpą laiką patekti į bet kurią Europos ar pasaulio šalį. ADVENTUR – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, skatinanti turizmo paslaugų populiarinimą ir aktyvų gyvenimo būdą. 2023 metų tema – „Švęskime kelionę“.Tai laisvė švęsti gyvenimą ir leistis į ilgai lauktas keliones.
Sausio 28 dieną gimnazijos mokiniai kartu su MEPA projekto vyr. ambasadore geografijos mokytoja Dalia Kubaitiene ir Sonata Zaikauskiene apsilankė tarptautinėje turizmo parodoje ADVENTUR 2023.
Parodoje susipažino su Lietuvos regionų ir Pasaulio turizmo plėtros galimybėmis. Išbandė savo jėgas viktorinų, protmūšių rungtyse. Keletas gimnazijos mokinių išbandė savo jėgas Nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.
Nurimus konkurso aistroms geografijos asociacijos pirmininkas Rytas Šalna pakvietė moksleivius į geografijos pamoką „Sachara – didžiausia karštoji dykuma“. Pamokoje visi klausytojai ne tik įtvirtino turimas žinias, bet ir išgirdo įdomių, negirdėtų faktų.

Geografijos mokytoja Sonata Zaikauskienė

Skip to content