Menu Close

Gimnazijoje vyko žinių konkursas „Šimtmečio asmenybės ir Europa“

Kovo 29 dieną, minint Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines, mūsų gimnazijoje vyko žinių konkursas.
Visus konkurso dalyvius nuotaikingu šokiu „Bajorėlis“ pasveikino mūsų gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Pinavija“, vadovaujamas Aušros Danisevičienės.
Konkurse dalyvavo mokinių komandos iš Laukuvos Norberto Vėliaus, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio ir Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijų. Mokiniams teko įveikti du konkurso turus: pirmajame komandos prisistatė, antrajame – atsakinėjo į klausimus apie šimtmečio asmenybes ir Europą, įvairius mūsų krašto laikotarpius ir įvykius. Konkursą organizavo, vedė, dovanas dalyviams ir prizus nugalėtojams įsteigė LRS narys dr. Stasys Šedbaras. Vertinimo komisijoje dalyvavo Šilalės meras Jonas Gudauskas, jo patarėja Rima Norvilienė. Maloni staigmena visiems dalyviams buvo pasaulio čempiono, akrobatinio skraidymo meistro Jurgio Kairio viešnagė mūsų gimnazijoje. Įžymusis mūsų žemietis tapo vertinimo komisijos pirmininku.
Sveikiname mūsų gimnazijos komandą, kurią paruošė istorijos mokytojas Bijūnas Paulius, konkurse pelniusią I-ąją vietą. Nugalėtojų laukia konkurso prizas – kelionė į Vilnių, ekskursija Lietuvos Respublikos Seime ir Valdovų rūmuose.

Zoja Masteikienė

Skip to content