Menu Close

Gimnazijos mokinių Prezidento rinkimai

Startuoja gimnazijos mokinių Prezidento rinkimai

Mokinių prezidentė Giedrė Norvaišaitė šiais mokslo metais – jau abiturientė. Vadovaujantis gimnazijos Mokinių prezidento rinkimų tvarka, spalio 24 dieną gimnazijos mokiniai išsirinks naują prezidentą.
Prezidentu gali būti renkamas I-III klasių pažangus mokinys, pats iškėlęs savo kandidatūrą arba pasiūlytas bendruomenės narių. Kandidatas surenka 80 gimnazijos mokinių parašų, pristato rinkimų programą ir suburia komandą, kuri padės vykdyti sumanytas veiklas rinkiminės kampanijos metu.
Rinkimų procesus gimnazijoje vykdys rinkimų komisija, išrinkta antrajame savivaldos susirinkime. Rinkimų komisijos pirmininkė – Gabrielė Kulbokaitė, sekretorė – Aneta Laurinavičiūtė. Rinkimų komisijos nariai – Guoda Jasevičiūtė, Matas Kuvikas, Deimantė Lapinskaitė, Laura Šacauskaitė.
Kviečiame gimnazistus siūlyti savo arba savo draugų kandidatūras. Pirmasis žingsnis – užsiregistruoti ir surinkti 80 parašų. Antrasis žingsnis kandidatui – kartu su savo komanda aptarti, ką norėtų nuveikti gimnazijoje, būdamas prezidentu. Tolimesni žingsniai – vykdyti programą, bendrauti ir bendradarbiauti su komandos nariais, oponentais, bendruomene.
Giedrės Norvaišaitės, mūsų prezidentės palinkėjimas visiems kandidatams – įveikti savo abejones ir eiti sunkiu, bet tikrai daug atradimų ir patirties žadančiu keliu.
Drąsos ir atkaklumo mūsų kandidatams ir rinkimų komisijos nariams!

Zoja Masteikienė

Skip to content