Menu Close

Įgytos kompetencijos – nauji atradimai

„Building the Young Digital Leaders of the future“ – dar vienas Europos Komisijos finansuojamas Erasmus+ projektas, kuriame Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijai sėkmingai atstovavo būsimos studentės Agnė Dirmantaitė, Viktorija Kurmytė ir gimnazijos socialinė pedagogė Raminta Rudzinkovienė.
Programa buvo įgyvendinama 2021 metų rugpjūčio 16-23 dienomis Karlovo mieste, Bulgarijoje.
Pagrindinis šio projekto tikslas buvo tobulinti medijos raštingumą, kuris būtinas formuojant teisingą požiūrį į medijų vaidmenį ir funkcijas demokratinėje visuomenėje, kritiškai vertinant medijų turinį. Įgijome praktinių žinių apie skaitmeninius įrankius, jų naudojimą organizuojant komandinį darbą, virtualius susitikimus.
Į šį tarptautinį projektą atvyko net 33 dalyviai iš Bulgarijos, Kipro, Graikijos, Estijos, Italijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Serbijos. Visi pasinaudojome galimybe pristatyti savo šalį tradiciniais šokiais, maistu, o naudojantis jaunimui gerai žinoma žaidimų mokymosi platforma „kahoot“, pagilinome istorijos ir kultūros žinias apie visas šias valstybes.
Esame dėkingi projekto vadovei Tsvetinai Zaharlieva už pažintinę kelionę į Plovdiv miestą, orientacines užduotis Karlovo mieste, rūpestį ir dėmesį viso projekto metu.

Socialinė pedagogė Raminta Rudzinkovienė

Skip to content