Menu Close

Įspūdinga kelionė į Telšius

Birželio 12 dieną I c ir I d klasės mokiniai vyko į Telšius. Integruotos anglų kalbos, geografijos ir fizinio ugdymo pamokos metu keliavome „Meškų pėdom“.
Išvykoje aplankėme Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią, regėjome nuo Vilniaus kalvos atsiveriančius ypatingo grožio Telšių miesto ir Masčio ežero vaizdus, keliavome per nacionaliniu lygmeniu saugomą Žemaitijos sostinės senamiestį, susipažinome su žymias asmenybes pristatančiais meno ženklais – mažosios architektūros puošmenomis. O kelionės kulminacija – ant Insulos kalvos įsikūręs vienas seniausių ir didingiausių Žemaičių žemės sakralinių kompleksų ir ypatingo grožio Šv. Antano Paduviečio katedra.
Visos išvykos metu ne tik skaičiavome žingsnius ir sekėme maršrutą pateiktame žemėlapyje, bet ir akylai stebėjome meno ženklus, įvairiose vietose skirtingais pavidalais pateiktus žemaičių stiprybės ir tapatumo simbolius – meškas. Žymėjome jas žemėlapyje ir fotografavome, o grįžę iš kelionės ruošime anglų kalbos prezentacijas, liudijančias apie mūsų mįslingą žygį „Meškų pėdomis“.
Dėkojame auklėtojoms Vitalijai Gedeikienei ir Reginai Arlauskienei bei geografijos mokytojoms Daliai Kubaitienei ir Sonatai Zaikauskienei už progą pažinti Žemaitijos sostinę ir smagiai praleisti laiką klasės draugų būryje.

I c klasės mokinė Ieva Valančiūtė

Skip to content