Menu Close

Įvyko antrasis „Klasių mūšio“ turas

2018 m. kovo 14 d. įvyko antrasis „Klasių mūšio“ turas. Jame dalyvavo devynios I-II klasių komandos. Kiekvieną komandą sudarė 7 asmenys: 3 tėveliai, 3 mokiniai ir klasės auklėtojas.
Dalyviai atsakinėjo į keturių etapų klausimus. Pirmasis etapas vadinosi „Žodžių grandinėlė“. Tai bene sudėtingiausia užduotis, reikalaujanti loginio mąstymo ir pastabumo. Antrajame etape turnyro dalyviai atsakė į 10 klausimų, susijusių su pasaulio geografija. Trečiajame etape buvo pateikti vaizdo klausimai. Juos sugalvojo buvę gimnazijos mokiniai. Ketvirtas etapas pats žaismingiausias – tai muzikinių užduočių karuselė. Dalyviai turėjo atspėti dainos pavadinimą, atlikėją ar grupę.
Komandas vertino komisija, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ komandos nariai: gimnazijos direktoruis Stasys Norbutas, direktoriaus pavaduotoja Sonata Petrauskienė, mokytojos Sonata Zaikauskienė, Gražina Žemaitaitienė, Jolanta Šmitienė, Rasutė Mažrimienė bei mokytojas Tomas Vaitkūnas. Pertraukėlių metu arbata ir skanumynais vaišino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų antrajame ture surinko Ic klasė, visi komandos nariai buvo apdovanoti saldžiais prizais bei originaliu mokytojos Sonatos Zaikauskienės sukurtu krepšeliu. Antroje vietoje liko komanda „Greitis“ (IIa klasė), “Citrinukų“ komanda ( IIc klasė) – treti. Turnyro metu vyko loterija, dalyvių ir žiūrovų laukė prizai.
Kūrybiškai ir žaismingai renginį vedusi Rima Norvilienė pabrėžė, kad klausimus antrajam „Klasių mūšio“ turnyrui sugalvojo Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojai: Jolanta Šmitienė ir Tomas Vaitkūnas, pavaduotoja Sonata Petrauskienė ir muziejaus darbuotoja Aušrelė Baublienė.
Atsisveikiname neilgam – iki trečiojo turo, kuris vyks balandžio mėnesį.

Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ narė

Skip to content