Menu Close

Įvyko finalinis „Klasių mūšio“ turas

2018 m. balandžio 11 d. įvyko trečiasis-finalinis „Klasių mūšio“ turas. Jame dalyvavo devynios I-II klasių komandos. Kiekvieną komandą sudarė 7 asmenys: 3 tėveliai, 3 mokiniai ir klasės auklėtojas.
Dalyviai atsakinėjo į keturių etapų klausimus. Pirmojo etapo klausimai buvo loginiai. Tai bene sudėtingiausia užduotis, reikalaujanti susikaupimo ir pastabumo. Antrajame etape turnyro dalyviai atsakinėjo į BLIC klausimus, atsakymui skirtas laikas buvo perpus trumpesnis, komandos nariai atsakymą turėjo užrašyti per 30 sekundžių. Trečiajame etape buvo pateikta 10 įvairaus pobūdžio klausimų. Ketvirtas etapas pats žaismingiausias – tai muzikinių užduočių karuselė. Dalyviai turėjo atspėti dainos pavadinimą, atlikėją ar grupę.
Komandas vertino komisija, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ komandos nariai: gimnazijos direktorius Stasys Norbutas, direktoriaus pavaduotoja Sonata Petrauskienė, mokytojos Sonata Zaikauskienė, Gražina Žemaitaitienė, Jolanta Šmitienė, Rasutė Mažrimienė bei mokytojas Tomas Vaitkūnas. Pertraukėlių metu arbata ir skanumynais vaišino gimnazijos sveikos gyvensenos propagavimo grupė.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad daugiausiai taškų trečiajame ture surinko Ia klasė, visi komandos nariai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Antroje vietoje liko IIb klasė, Ic klasė – treti. Turnyro metu vyko loterija, dalyvių ir žiūrovų laukė prizai. „Klasių mūšio“ finalininkus paskelbė gimnazijos direktorius Stasys Norbutas. Finalo nugalėtojais tapo Ic klasė, surinkusi daugiausia taškų per visus tris turnyrus. Nugalėtojų laukia prizas – edukacinė kelionė į pasirinktą Lietuvos miestą. Nė viena komanda neliko be dovanų. Kiekvienam turnyro dalyviui atiteko simbolinė šokolado plytelė ir „Klasių mūšio“ akimirkos, įamžintos nuotraukose.
Kūrybingai ir žaismingai renginį vedusi Rima Norvilienė pabrėžė, kad klausimus trečiajam-finaliniam „Klasių mūšio“ turnyrui sugalvojo Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokytojai: Jolanta Šmitienė, Gražina Žemaitaitienė, Sonata Zaikauskienė, pavaduotoja Sonata Petrauskienė ir sveikatos specialistė Sandra Žilytė. Už pagalbą ruošiant dovanas finalininkams nuoširdžiai dėkojame dailės mokytojai Jolantai Baubkuvienei ir inžinieriui kompiuterininkui Almantui Aušrai. Nuoširdžią padėką tariame sveikos gyvensenos grupės narėms: mokytojai Danutei Žiauberienei, Vidai Rimkienei, Birutei Knyzelienei, Elenai Pinčienei, socialinei pedagogei Ramintai Ruzdinkovienei.
Manome, kad svarbiausias šio renginio tikslas – suburti gimnazijos bendruomenę, įgyvendintas. Kartu sėkme ir įspūdžiais dalijosi ne tik mokiniai, bet ir tėveliai, seneliai bei auklėtojai.
Atsisveikiname neilgam – iki kitų mokslo metų.

Rasutė Mažrimienė, lietuvių kalbos mokytoja, projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ narė

[Not a valid template]
Skip to content